Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest 3 lip 2020, o 22:22

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: ??????????????
PostNapisane: 29 paź 2017, o 16:44 

Czemu ceny rzeczy z eventu maja takie popierdolone ceny...!!??!!??!!??!!??!!??!!??!!??!!??!!??!!??!!??!!??!!??!!??!!??!!??!!??!!??!!??!!
Dlaczego nagle taka zmiana odnosnie systemu punktow?? 10 osob tak naprawde zainteresowane eventem,a wy dajecie ceny po 1000 za i tak nie przydatne rzeczy jak jakies ubrania...,brak informacji o mozliwosci kupienia elementow zwoju zakrwawionego portalu...,200 dusz i 9 elementow mapy to kolejna zacheta do eventu.No i kiedy wkoncu zbalansujecie te igrzyska i flagi....

Tytuł: Re: ??????????????
PostNapisane: 29 paź 2017, o 22:57 

Dlaczego wydaje ci się, że ceny są wysokie? Gracze do tej pory (nie będąc zmotywowanymi) zbytnio za duszami się nie uganiali a mają tyle punktów. Na czele zresztą ze mną, a szczerze to jakoś specjalnie ich nie łapię.

Punkty będzie się zbierało podczas każdego ewentu. To oznacza, że cena za mounta (który w donate kosztuje 60-90) nie jest wygórowana. Jakby ktoś na maksa przycisnął to pewnie w ten ewent by dał radę.

Ponadto co to jest "przydatna rzecz"? Ja tam na parę mam chętkę, szczególnie, że łapanie dusz nic nie kosztuje łącznie z czasem (łapie się je przy okazji). Czyli nawet jak średnio to cie kręci, to czasem, przy okazji coś tam złapiesz (czy w innych ewentach zrobisz co innego) i w końcu coś sobie kupisz.

PostNapisane: 30 paź 2017, o 18:06 

Od kiedy pojawil sie kupiec od Eventu ludzie ewidentnie przestali ganiac za tymi duszami,nie wszyscy umieja ustawic sobie makro zeby nie trzeba bylo biegac za tymi duszami...10000 punktow za Magicznego Wierzchowca a ty piszesz ze ceny ''wydaja'' mi sie za wysokie.Kolko na klucze 5k punktow,Jakies figurki 2k punktow,co to wogole jest ?? Prosze o odpowiedz na RESZTE PYTAN.

PostNapisane: 30 paź 2017, o 18:32 

Z moich obserwacji wynika, ze wyglada to wrecz przeciwnie - od kiedy pojawil sie Kupiec - ludzie w koncu zaczeli lapac dusze. Wczesniej ci sami gracze przechodzili obok duszy, ktora im wyskakiwala obojetnie. Tak jak napisal Kaag - to nie jest cos, co ma kazdy zebrac w ciagu jednego eventu, a przynajmniej kilku.

Co do przydatnosci przedmiotow tam sie znajdujacych - mysle, ze to jest kwestia indywidualna, dla jednych beda one przydatne, dla drugich nie. To, ze nie sa dla Ciebie - niekoniecznie nie beda dla innych.

Brak informacji o mozliwosci kupna zwoju zakrwawionego portalu wynika z faktu, iz takowa mozliwosc nie istnieje. Istnieje jedynie ich wymiana za pomoca komendy .lowcydusz wymiana, o czym oczywiscie byla wzmianka w Newsie dotyczacym eventu.

Co do balansu w Igrzyskach i Bitwie o Flagi - ciezko nam cokolwiek poprawiac biorac pod uwage brak jakichkolwiek tematow/dyskusji na forum tego dotyczacych. Prosilbym o wiecej precyzyjnosci w Twoich pytaniach/wypowiedziach, w przypadku kiedy oczekujesz na nie odpowiedzi od ekipy serwera.

PostNapisane: 30 paź 2017, o 19:31 

Co do Igrzysk i CTF,to co zawsze i od lat balans druzyn... Np. Igrzyska ostatnia sobota,blue team 3 wojow i nekro,red team 3 magow 2 wojow.

Laczenie nagrod za eventy troche wymuszi granie na miesiace i aktywne branie udzialu we wszystkich/wiekszosci eventow.

PostNapisane: 30 paź 2017, o 22:06 

Moim zdaniem za wcześnie aby dyskutować czy ceny są wysokie jeśli chodzi o kupca na arenie. Poczekamy na inne eventy i zobaczymy jak tam będzie szło zbieranie punktów :) 1k punktów zbierzesz w tydzień fakt trzeba parę godzin na to poświęcić.

PostNapisane: 30 paź 2017, o 23:33 

Kilo napisał(a):
Laczenie nagrod za eventy troche wymuszi granie na miesiace i aktywne branie udzialu we wszystkich/wiekszosci eventow.

Chyba o to chodzi , by bawic sie jak najdluzej ? :D
A co do aktywnosci w eventach , to logiczne . Chcesz miec nagrody , musisz brac udzial. o_0

PostNapisane: 1 lis 2017, o 12:20 

Kilo napisał(a):
Od kiedy pojawil sie kupiec od Eventu ludzie ewidentnie przestali ganiac za tymi duszami,nie wszyscy umieja ustawic sobie makro zeby nie trzeba bylo biegac za tymi duszami...10000 punktow za Magicznego Wierzchowca a ty piszesz ze ceny ''wydaja'' mi sie za wysokie.Kolko na klucze 5k punktow,Jakies figurki 2k punktow,co to wogole jest ?? Prosze o odpowiedz na RESZTE PYTAN.

Chyba patrzymy na inne tabele. Staty walczących wystrzeliły. Już trzech ma >500, sześciu >100. Duszę złapało 53. No ale oczywiście nie każdego musi kręcić takie coś. Tak jak w WoWie nie każdy ugania się za eventem walentynkowym (który pewnie trzeba by maksować z 5 lat, żeby wszystkie nagrody wyciągnąć). Jakiś problem chyba jest w rzemieślnikach. Jak widać wolą makrować zamiast polatać po miastach co jakiś czas na "prochach" - ich wybór.

Tak jak napisali wyżej: zobaczymy jak będzie to wyglądać na następnych eventach.

PostNapisane: 1 lis 2017, o 17:09 

Niewiem jak wyglada tabela bo sie nie loguje od Niedzieli.Dlaczego porownojesz Uo do innej gry,skad mam wiedziec o czym ty piszesz.Juz wczesniej porownales ceny mounta z eventu do donate,mi to mowi wszystko...No z tymi duszami rzemieslnikow biegajacych po miastach to niewypal,i taki rzemol bez zadnego wysilku polata po kazdym miescie i nalapie kilkanascie zaraz po tym jak wylaczy makro.Co do laczenia eventow chodzilo mi o to ze ogolnie ciezej bedzie cos kupic...

PostNapisane: 2 lis 2017, o 01:19 

Twoja nieznajomość tego i owego nie oznacza, że nie można się do czegoś odwoływać... Jak nie wiesz, to sobie sprawdź.

Po prostu takie mechanizmy są stosowane i się sprawdzają. Nie będzie ciężej złapać, tylko łatwiej. Jakby to były punkty tylko za Dusze, to byś sobie coś kupił najwcześniej za rok! No bo na pewno nie może być tak, że kupujesz mounta po dwóch tygodniach eventu.

Rzemieślnicy mają z jednej strony ciężko z drugiej łatwo. Oczywiście nie muszą ryzykować życiem jak PVM/PVP, ale zwyczajnie muszą się oderwać od "roboty" i latać po miastach. Nie zbiorą przy okazji złota czy skór. Plus dusze uciekają i trzeba odrobinę zręczności, no i czasu oczywiście bo "wylatać" kilka tysięcy dusz to są dziesiątki godzin, jak nie więcej. Nie wiem czy jest to takie "bez wysiłku". Nawet bym powiedział, że da się to wyliczyć. Jeśli kopiąc, bulkując itp. na godzine zarabiamy X, to latając godzinę za Duszami tracimy ten X. Zresztą jak widać PVM szybciej je łapie niż np. ja, a wydaje mi się, że całkiem aktywnie je łapię podczas koksu oraz co jakiś czas robię tour po miastach (zresztą, jak na razie, najaktywniej ze wszystkich rzemoli).

Nie logujesz się od niedzieli ale "wiesz", że jak w niedzielę pojawił się Kupiec, to ludzie przestali latać? Od niedzieli to liczba dusz może i się podwoiła (myślę, że mounty, ciuchy i kółko są niezłą, długofalową motywacją).

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]