Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest 4 sie 2020, o 04:55

Autor Wiadomość
 Tytuł: Artefakty - propozycje poprawek
PostNapisane: 1 lut 2018, o 14:58 

Chciałem stworzyć nitkę w której ewentualnie dzielilibyśmy się uwagami odnośnie istniejących artefaktów. Z jednej strony niezmiernie szanuję ekipę za dodanie na tej edycji nowego zestawu artów. Z drugiej jednak mam kilka uwag co do dodanych zestawów. Część niestety zdaje się wyłącznie nadawać do powieszenia nad kominkiem i masowania ich jako piksel zdobyczny.

Z punktu widzenia maga-supportera to tak wygląda:

1. Talizman Arcymaga z Khandulu - rozstrzał jest pomiędzy blessami, a protem. Imho tutaj powinno być ujednolicone, prot silniejszy, ale też krótszy.

2. Biżuteria Arcymaga z Khandulu - kolor niestety zbyt ciemny. Słyszę już od 3 osoby, że gdzieś zginęły, bo zawieruszyły się. Ostatnio polazłem PMem zbierać skrzynki i po padzie okazało się, że były w ciele. Można je przez ten ciemny kolor stracić w bardzo głupi sposób.

3. Czaszka Zniszczenia - przedmiot godny powieszenia sobie nad kominkiem. Imho zbyt szeroki zakres czarów rozumianych jako defensywne, bo nie rzucisz odwołań czy nawet głupiego In Lora. Przedmiot bezużyteczny jeśli chodzi o samotne pvm magiem. Drop dosyć rzadki, bo na poziomie 8%, a przedmiot gwarantując naprawdę niewiele zalet ma okrutnie dużo wad.

4. Mistyczna Zbroja - tutaj kwestia może nie tyle samego arta, ale dunga, który trzeba zrobić by ją zdobyć. Ktoś w ogóle na tej edycji zrobił Ruiny?

Swoją drogą fajnie jakby były wprowadzone np. zestawy również dla magów + po skompletowaniu np. zestawów z Khundulu mógłby być jakiś minimalny bonus - np. 10 punktów many więcej czy coś?

W ekipie też osłuchałem się narzekań na takie arty jak np. Przeklęta Kościaną Tarczę (Tarcza Życia imho wciąż tutaj lepiej się spisuje) czy Miecz Żywiołów. Nie chcę tutaj jednak się wypowiadać za tanków. Zachęcam jednak byście się podzielili swoimi uwagami również w tej materii.

Tytuł: Re: Artefakty - propozycje poprawek
PostNapisane: 20 lut 2018, o 01:28 

System artefaktów wymaga sporych zmian, część jest już rozpisana i musi wejść w życie.
Jak macie jakieś pomysły/uwagi to piszcie.

PostNapisane: 21 lut 2018, o 18:51 

Co z magolami np nocy. Sa bezuzyteczne a mozna by albo zmienic je zeby dzialaly tak jak czar nekromanty blindess czyli co ktorys hit jest 100% szans ze nie trafi albo zmienic cos w razorze aby nie mozna bylo uzywac jednolitego oswietlenia.

PostNapisane: 5 kwi 2018, o 15:39 

f5

PostNapisane: 27 paź 2018, o 01:47 

F5

PostNapisane: 27 paź 2018, o 10:26 

Z mojej strony jako Pw to miecz żywiołów jest na tą chwilę bezużyteczny bo rani noszącego tą broń. Halabarde dominacji należy zamienić na jakiś inny sword np. Miecz wikingów czy topór bo rozumiem, że założeniem broni dominacji było to aby napieprzać w bosa jak ktoś go tankuje. Halabarda się nie sprawdza ponieważ napier.... wszystkich w koło siebie razem z tankiem i np. Smokiem.

PostNapisane: 12 lis 2018, o 09:26 

F5

PostNapisane: 14 lis 2018, o 01:14 

Nie musicie tak efpięciować. Temat jest w realizacji skryptowej a potem koncepcyjnej.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]