Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest 15 lis 2018, o 18:34

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Krawiectwo
PostNapisane: 16 kwi 2010, o 22:17 
może to komuś pomoże:

do zrobienia krawca od 50% do 60% potrzeba 5-6 godzin online oraz 1100 bali wełny szyjąc cały czas zwykłe płaszcze

jak bede miał informacje jak to wygląda dalej to się podzielę

PostNapisane: 17 kwi 2010, o 21:34 
Podpowiedzi jakie są na stronie, są naprawdę ok, więc możecie śmiało się do nich stosować. Przy płaszczach gainy jeszcze super idą, zobaczycie jak się przerzucicie na skórki... :twisted:

PostNapisane: 1 wrz 2010, o 19:51 
Zmierzyłem !!

Krawca do 100% od 50 koxa się 42 h !! liczyłem też ile futer schodzi ale straciłem rachubę przy 20-tej godzinie koxu :))

pozdrawiam

PostNapisane: 19 wrz 2010, o 14:55 
to ile tych futer potrzeba by skoksac krawca? Doliczyl sie ktos?

PostNapisane: 4 paź 2010, o 22:43 
da się powyżej 60% trenować to jakoś na materiale? czy tylko skóry wchodzą w rachubę?

PostNapisane: 5 paź 2010, o 07:15 
Ciezko na materiale. Pozatym skore sie latwiej zdobywa. Polecam chodzic na jaszczurki dropia bodajze po 8-10 futer. A ich respawnow jest mnostwo. Zbierac i pakowac w wierzchowca. Despise np. fajny spawn okolo 600 futer. Zanim przeszyjesz to one znowu sie pojawia;]

PostNapisane: 11 paź 2010, o 19:26 
Czy ma ktoś jakiś ciekawszy kox plan od 90%-100%? bo myślę, że ładowanie nabijanych tunik do oporu to nie jest jedyna opcja. Wolałbym więcej zużyć materiału, zależy mi na skróceniu maksymalnie czasu :)

PostNapisane: 12 lis 2010, o 00:23 
da się krawca koxac na materiale powyżej 60 do 62 zamiast jakieś karczki możesz szyć spokojnie "posłania" i tez będzie rosło

PostNapisane: 1 lut 2011, o 20:23 
a jak jest na poziomie 90+ ? nabijane tuniki to jedyna opcja ? albo ja mam pecha albo jest to najwolniej rosnacy skill crafterski, bo mi tak na oko 0,1 na godzine leci ; o. moze jakas inna ciekawsza opcja jest nizeli te nieszczesny tuniki ?

PostNapisane: 19 lut 2011, o 03:02 
Obrazek

U mnie tak to wyglądało. Tam na początku nie liczyłem ile materiału szło, ale naprawdę niemało ;)

Ten czas to tylko takie wyliczenie. Nie jest to dokładna wartość, ale jakieś tam przybliżenie (czyli nie będzie to 20h, ani 70).

gor45: Krawiectwo rośnie prawie idenytko jak każdy inny craft (czyt. b. szybko).

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]