Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest 15 lis 2018, o 19:44

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Krawiectwo
PostNapisane: 25 lis 2009, o 18:17 
vic2000 napisał(a):
jeśli to kogoś interesuje to od poziomu 33 szyja cały czas płaszcze i praktycznie w dwa dni jestem na poziomie 41 i dalej jadę na płaszczach, próbowałem togi ale jakoś marnie mi szło.

napisal w 2 dni. 2 dni (2doby) = 24h .
i nie wazne kto ile gra. Twoja ironia jesst nie potrzebna.

PostNapisane: 25 lis 2009, o 23:24 
Ależ Amber, to nie była ironia. Mi to tam wisi kto ile gra i kto ile ma pixeli. Najwyraźniej źle mnie odebrałeś, bądź źle lub nieodpowiednio się wyraziłem :)

Poza tym, nadal czekam na odpowiedź odnośnie okładek ;)

Pozdrawiam

PostNapisane: 9 gru 2009, o 13:31 
czy moglbym prosic o sprostowanko odnosnie koxu skilla od 33% tzn robic koszule czy koszule jedwab? i przyblizony czas gainu 0,1 % jesli ktos potrafi okreslic

PostNapisane: 9 gru 2009, o 17:01 
jedwabne koszule... po co blizej określony czas gaina? Ten skill leci jak zły ;]

PostNapisane: 18 gru 2009, o 16:33 
Amber napisał(a):
napisal w 2 dni. 2 dni (2doby) = 24h

A w domu wszyscy zdrowi ?

PostNapisane: 18 gru 2009, o 23:56 
no i czy do szycia.
tzn zeby dobze szyc trzeba jakiegos arm lore tak jak w kowalstwie albo cos?....
czy poprostu jeden sobie skill krawiectwo?

PostNapisane: 19 gru 2009, o 01:00 
tak samo krawiectwo wystarczy.

PostNapisane: 19 gru 2009, o 01:24 
Samo krawiectwo styka, szyj do 45% jedwabne koszule [bo malo skrawków zabierają, a możesz je sprzedać za nawet fajna kaske u krawca]. Nazbieraj sobie na expowe nozyczki i jakis sewing kit, za wczasu.

Jak coś to pw, albo irc (nick "Baxter") to ci pomoge sie z tym ogarnac ;]. Tez zaczalem robic ;]

PostNapisane: 19 gru 2009, o 12:55 
ee a z kad wziasc ten jedwab?

PostNapisane: 19 gru 2009, o 14:43 
Nie musisz mieć jedwabiu. Jedwabne koszule robi się ze zwykłego materiału.
Czyli:
-bierzesz sztylet idziesz gdzieś gdzieś gdzie są owce (polecam zagrodę Jhelom) 2click na sztylet i na owce celownikiem. W ten sposób uzyskujesz wełnę.
-z wełną podążasz do kołowrotka. 2click na wełnę i celownikiem na kołowrotek. W ten sposób otrzymujesz nici
-z nićmi podążasz do następnego przedmiotu (nie pamiętam jak się nazywa proszę kogoś o sprostowanie nazwy ;>) 2click na nici i wybierasz zwykły materiał (nie wybieraj materiału w kratę ponieważ on służy do wyrabiania dywanów). W taki sposób otrzymujesz bele materiału.

Gdy masz już bele materiału 2click na nożyczki i celownikiem na bele. Pojawia Ci się w plecaku materiał. 2click na przybornik krawca i pojawia Ci się okienko z menu krawca. Reszta już zależy od Ciebie :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]