Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest 15 lis 2018, o 18:29

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kowalstwo
PostNapisane: 4 cze 2009, o 17:43 
Czy mógłby ktoś napisać co kuć, żeby ten skill jakoś w miarę normalnie rósł? Gdyż to podane na stronie jakoś mi nie pasuje (krotki miecz od 45 mimo, ze przy 50 nie moge go kuć). Chodzi mi głownie o to co kuć przy określonej ilości skilla

Tytuł: Re: Kowalstwo
PostNapisane: 4 cze 2009, o 18:18 
Strona główna forum » Clair's Lair: Resurrection » Pytania i odpowiedzi >> nauka kowalstwa

PostNapisane: 4 cze 2009, o 19:15 
Thetys czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisał, że nie potrafi wykuć przy 50% skilla, mimo tego, że na stronie pisze od 45% kowalstwa.

PostNapisane: 4 cze 2009, o 21:33 
thetys: THX nie zauważyłem jakoś tego tematu :|
kosturek: to co thetys napisał się zgadza więc on potrafi czytać ze zrozumieniem

PostNapisane: 5 cze 2009, o 07:01 
No dobra mój błąd, bo strona główna kojaży mi się bardzij z www.uo-cl.pl niż z forum ponieważ nie doczytałem co napisał;/

PostNapisane: 6 lip 2009, o 18:52 
Witam,

Jako, ze minelo troche juz czasu, czy moglby ktos napisac aktualny rozwoj tej umiejetnosci (Na poczatku powinnismy kuc krotkie miecze - nie sa aktywne majac 33% umiejetnosci)?

PostNapisane: 7 lip 2009, o 08:25 
thetys napisał(a):
Strona główna forum » Clair's Lair: Resurrection » Pytania i odpowiedzi >> nauka kowalstwa

To działa.

PostNapisane: 19 sie 2010, o 11:50 
mozecie dac jakis link na ten watek? bo nie moge znalesc

PostNapisane: 19 sie 2010, o 16:51 
od 33% kuc jakies zarekawia/nogi z pierscienowki potem tak od 36 pierscienowe klaty tak do 52 potem czepce do 60 potem troche klaty z kolczugi tak do 63 potem karczki do 72 potem zarekawia tak do 81-2 i potem klaty z plyty do 100.

PostNapisane: 20 sie 2010, o 08:47 
dzieki. ale jeszcze takie cos mam 50 i mi na tunikach pierscieniowych wogole nie leci. a czepce jeszcze za zadko wychodza wiec nie wiem co mam kuc

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]