Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest 15 lis 2018, o 18:28

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Weterynaria
PostNapisane: 24 sty 2011, o 14:13 
Ktokolwiek widzial ? Ktokolwiek wie ?

Prosilbym bym o wszystkie rady tyczace sie wetki.
Jak koksac (mile widziane makro) ?
Co daje i na jakich poziomach etc.

Z gory dziekuje.

Tytuł: Re: Weterynaria
PostNapisane: 24 sty 2011, o 14:50 
Ogólnie ten skill przy aktualnym AI wszystkich mobów jest raczej mało przydatny, ponieważ rzucają się one zawsze na gracza, a nie stamowane zwierze, które by "tankowało". W sumie jeżeli nawet by się to zmieniło to też ciężko by było z leczeniem, bo stamowane zwierzęta są bardzo miekkie i padają po paru hitach od średnich mobów. Więc jeżeli chodzi o kox to możliwy jest chyba tylko taki "sztuczny", tzn. zbijanie zwierzakowi hp, leczenie go bandazami i tak w kółko.

Co daje ten skill? Poza leczeniem bandazem stamowanych zwierząt można je również wskrzeszać (możliwe od 80% umiejętności, ale raczej rzadko będzie wychodzić przy tylu jeszcze). Przykład: Smok padnie, używa się na jego ciele bandaz i jak się uda to pojawia się smok o zielonkawym kolorze (lub podobnym - nie pamiętam), a ciało znika. Wskrzesić zwierze można tylko raz.

[EDIT]
Od 50% weterynarii można jeszcze leczyć moby czarem Greater Heal. Nie wiem po co, skoro to i tak zakazane zapewne.

PostNapisane: 24 sty 2011, o 15:00 
Dzieki za odpowiedz.
Czyli troche niewiele.

A orientujesz sie moze jak czasochłonny to skill do tych powiedzmy 8x ?

PostNapisane: 24 sty 2011, o 15:34 
Nie mam pojęcia, ale chyba porównywalnie do Healingu. A co do samego działania to jeszcze znalazłem, że anatomia dodaje trochę do leczonego hp i dex zwiększa predkość, czyli identycznie jak w Healingu.

PostNapisane: 24 sty 2011, o 15:39 
To jeszcze jedno.
Czy to prawda, ze mozna tylko swoje zwierzaki wskrzeszac.
Jesli tak to ten skill jest totalnie bezuzyteczny.

PostNapisane: 24 sty 2011, o 15:52 
Z tematu o oswajaniu:

Ultor napisał(a):
Możesz też zrobić sobie vetkę (przy 100%, postać szybciej mówi tą regułkę, czyli szybciej oswaja) , by leczyć (większe) oswojone zwierzaki, które Cię będą broniły podczas koksu AT.

Prawda to?

PostNapisane: 24 sty 2011, o 16:26 
fajnie byłoby zrobić coś z vetką w celu jej urozpowszechnienia.

o formułce nie wiedziałem, fajny dodatek do skilla. ciekawe o ile szybciej mówi się tekst.

żeby weterynarka była bardziej użyteczna, tak jak wspomniano, trzeba by było zmienić AI wrogich mobów.. fajnie byłoby zobaczyć jakieś oswojone stworzenie, które dałoby radę potankować na pvm (oczywiście przy odpowiedniej dozie leczenia z vetki), a nie wywracało się przy tym na 2 szybkie od przeciętnego moba.

PostNapisane: 24 sty 2011, o 18:12 
Również nie wiedziałem o tym skracaniu formułki, ale rzeczywiście jest coś takiego. Są trzy pętle w tamowaniu, pierwsza to "xxx jesteś wspaniałym stworzeniem", przy kolejnej nie ma żadnego tekstu i ostatnia "Czy xxx i yyy zostaną przyjaciółmi?".

Jedna pętla trwa 4000 milisekund (4 sekundy), czyli cały proces to 12 sekund. Każda pętla jest skracana o działanie: weterynaria * 10. Jak łatwo policzyć 100 skilla skróci czas tamowania o 3 sekundy. ;)

Xth napisał(a):
To jeszcze jedno.
Czy to prawda, ze mozna tylko swoje zwierzaki wskrzeszac.
Jesli tak to ten skill jest totalnie bezuzyteczny.

To nie prawda - można wskrzeszać każdego zwierzaka.

PostNapisane: 24 sty 2011, o 22:59 
A jakies makro na to to ?
Odrazu dodam, ze jestem totalnym ignorantem w tej kwestii. Szczegolnie w "nagraj w razorze"

PostNapisane: 25 sty 2011, o 00:38 
http://www.easyuo.com/psl.php?cat=20

Może coś tam przypasuje.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]