Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest 15 lis 2018, o 18:29

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Gotowanie
PostNapisane: 9 wrz 2009, o 14:06 
Jak to koxac, skad brac przepisy...?

Tytuł: Re: Gotowanie
PostNapisane: 9 wrz 2009, o 14:12 
Przepisy są porozmieszczane po całym świecie ;) Zacznij szukać w jakichś karczmach, bankach we wszelakich miastach, a potem w ciężej dostępnych miejscach, jak np ostatni lvl Destard ;)

Jednak zanim zaczniesz się w to bawić, to proponuje nakłonić ekipę do poprawienia gotowania, bo jest zbugowane :)

Pozdrawiam

Ps. Coraz więcej osób interesuje się tym skilem. Czy nie nadszedł właśnie ten czas, by poważnie się zastanowić nad naprawą gotowania ?

PostNapisane: 9 wrz 2009, o 14:35 
ale i tak dalej niewiem jak to koxac ;/

PostNapisane: 9 wrz 2009, o 15:05 
Bierzesz przepisy, skladniki i pichcisz.... a jak inaczej chcialbys koxac? Ale nie wiem czy jest sens jak sa bugi... Chyba ze ktos sie orientuje jakie to sa i napisze liste. Wtedy mozesz rozwazyc za i przeciw :).

PostNapisane: 9 wrz 2009, o 15:07 
jak masz ksiege gotowania + jakies tam przepisy (ktore sa w miastach np, w Brit w Bibliotece, czy w Vesper u Rybakow w zatoce), idziesz do kucharza, kupujesz skladniki, podchodzisz do pieca, wybierasz przepis, i zaczynasz gotowac

cooking mialem na cl 3 (po wprowadzeniu nowego skilla) wiec chyba nic sie nie zmienilo
na poziomie 33% gotowalo sie rzeczy latwe ;)

PostNapisane: 9 wrz 2009, o 15:34 
chodzi mi bardziej oto co po koleii trzeba gotowac zeby to ladnie szlo. A ogolnie z tego gotowania przydaje sie tylko rosol z smoczych udek ktory daje +20hp.

PostNapisane: 7 paź 2009, o 08:39 
do ilu robic na filetach w sosie cytrynowym? co pozniej? prosze osobe zorientowana o odpowiedz.

PostNapisane: 2 sty 2010, o 20:24 
Jakie sa stopnie smaku??
wiem ze najmniejszy jesst to ostatecznie da sie zjesc a dalej?

PostNapisane: 24 sie 2010, o 14:37 
Witam. Jaki jest czas koxu gotowania , powie mi ktos od ilu % sie gotuje istna delicja .
Z gory dzieki

PostNapisane: 3 gru 2010, o 00:27 
Czy ktoś jest w stanie napisać od ilu do ilu na czym koxać i gdzie zdobyć najprzydatniejsze przepisy?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]